Movies
Ratings
280
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0- PapermanRated ★ 3.5
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0- Meet the In-LawsRated ★ 3.5
Going by the BookRated ★ 4.0
SpyRated ★ 3.5
Teenage Mutant Ninja TurtlesRated ★ 3.0
Kick-Ass 2Rated ★ 3.5
GodzillaRated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 4.0
Welcome to DongmakgolRated ★ 3.5
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
Easy ARated ★ 4.0
IdentityRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
TranscendenceRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.5
Project AlmanacRated ★ 4.0