Movies
Ratings
193
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
The FableRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.5
Whisper of the HeartRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
Detective Conan: The Darkest NightmareRated ★ 3.0
Detective Conan: Quarter of SilenceRated ★ 4.5
Detective Conan: The Eleventh StrikerRated ★ 3.0
Detective Conan: The Raven ChaserRated ★ 4.0
Detective Conan: The Bride of HalloweenRated ★ 2.0
Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a TimeRated ★ 5.0
Rurouni Kenshin Part II: Kyoto InfernoRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Kuroko’s Basketball: Winter Cup Highlights ~Beyond the Tears~Rated ★ 3.5
FocusRated ★ 4.0
Daily Lives of High School BoysRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 5.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
Death Note: The Last NameRated ★ 3.5