Movies
Ratings
874
The Zero TheoremRated ★ 4.5
ChappieRated ★ 2.5
MaleficentRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 2.5
Two Days, One NightRated ★ 2.5
Inside OutRated ★ 4.0
Camille Claudel, 1915Rated ★ 4.0
EVARated ★ 3.0
Fly Away HomeRated ★ 3.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.0
Eat Pray LoveRated ★ 2.5
Wreck-It RalphRated ★ 3.0
13 Going on 30Rated ★ 2.0
John WickRated ★ 1.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 2.0
101 DalmatiansRated ★ 3.0
SolarisRated ★ 3.0
FrankRated ★ 3.0
Sin City: A Dame to Kill ForRated ★ 3.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0