Movies
Ratings
476
BLUE GIANTRated ★ 5.0
Kingdom of HeavenRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
JobsRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.0
The BatmanRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 3.5
SonatineRated ★ 3.5
Perfect BlueRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
DuneRated ★ 5.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
Last LetterRated ★ 4.0
Battle RoyaleRated ★ 2.5
Weathering With YouRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.5- Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5