Titles you rated
- The World of LoveRated ★ 4.0
- People and MeatRated ★ 4.5
- No Other ChoiceRated ★ 4.0
- The GuiltyRated ★ 3.0
Our Little SisterRated ★ 3.5
Christmas in AugustRated ★ 3.5
One Fine Spring DayRated ★ 4.0- KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 2.5
The Shape of WaterRated ★ 2.5
MoneyballRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
The FallRated ★ 3.5- The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 4.0
Bagdad CafeRated ★ 3.5
LeviathanRated ★ 3.5
The LoverRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.5
VivariumRated ★ 3.0
Under the SkinRated ★ 3.0