Movies
Ratings
301
KingmakerRated ★ 2.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.0- Woman of the HourRated ★ 3.5
- Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
- Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 4.5- Murder ReportRated ★ 3.5
The HelpRated ★ 4.5
Forrest GumpRated ★ 4.5
The Green MileRated ★ 4.0
ZodiacRated ★ 3.0
No Country for Old MenRated ★ 3.5
Inglourious BasterdsRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.0
The FortressRated ★ 3.5
Seven Years of NightRated ★ 0.5
PrisonersRated ★ 4.0
Bleak NightRated ★ 4.0- SocialphobiaRated ★ 2.0