Movies
Ratings
627
Before I Go to SleepRated ★ 3.0
Beethoven's 2ndRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 2.5
The Emperor's New GrooveRated ★ 4.0
HeroRated ★ 3.0
HerculesRated ★ 3.0
BeethovenRated ★ 4.5
SpotlightRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Wonder WomanRated ★ 4.5
Warriors of the DawnRated ★ 2.5
Bridget Jones's BabyRated ★ 4.5
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 5.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 2.5
Howl's Moving CastleRated ★ 3.5
SullyRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5