Movies
Ratings
772
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.0
Lilo & StitchRated ★ 2.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5- No Other ChoiceRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 1.5- CargoRated ★ 2.0
The SubstanceRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.5- Dark NunsRated ★ 2.5
A Quiet PlaceRated ★ 2.5- The Platform 2Rated ★ 2.5
- I, The ExecutionerRated ★ 2.5
The Green KnightRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5- All Quiet on the Western FrontRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0