Titles you rated
Hachi: A Dog's TaleRated ★ 4.0
JunoRated ★ 3.5
Midnight DinerRated ★ 4.0
The Chef of South PolarRated ★ 3.0
West Side StoryRated ★ 4.0
AnomalisaRated ★ 3.5
Whisper of the HeartRated ★ 4.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.5
Our Little SisterRated ★ 4.5
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0
The ShiningRated ★ 2.5
Sing StreetRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 3.5
The Tale of the Princess KaguyaRated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.5
Finding NemoRated ★ 3.5
TedRated ★ 2.5
Big FishRated ★ 3.0