Movies
Ratings
232- BoysRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
KOKUHORated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.5
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 1.5
GattacaRated ★ 5.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.0- Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 1.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0- It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
- Mirrors No. 3Rated ★ 3.0
- No Other ChoiceRated ★ 4.5
ChallengersRated ★ 4.5
Princess MononokeRated ★ 4.5
Weathering With YouRated ★ 3.0- The UglyRated ★ 2.5
- KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
A Year-end MedleyRated ★ 2.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.5
ElioRated ★ 3.5