Movies
Ratings
149- BargainRated ★ 5.0
The Florida ProjectRated ★ 5.0- Shiva BabyRated ★ 1.0
Knives OutRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 2.0
Tale of TalesRated ★ 5.0
SpreeRated ★ 4.0
The LobsterRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.0
Revolutionary RoadRated ★ 4.5
Saving Private RyanRated ★ 4.0
VenomRated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5