Movies
Ratings
406
Deliver Us From EvilRated ★ 3.0
La Belle ÉpoqueRated ★ 3.5- Time to HuntRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 4.5
Start-UpRated ★ 2.5
Little WomenRated ★ 5.0
Frozen IIRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
TedRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 3.5
Blue JasmineRated ★ 4.0
JokerRated ★ 5.0
Miss StevensRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Brittany Runs a MarathonRated ★ 3.5
Sleepless in SeattleRated ★ 3.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 4.0
Isn't It RomanticRated ★ 2.5
AladdinRated ★ 4.0
MoneyRated ★ 4.0