Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 4.0- HeroRated ★ 2.5
PhantomRated ★ 3.0
EgoistRated ★ 2.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 3.0
Citizen of a KindRated ★ 3.0
FlowRated ★ 3.0- HarbinRated ★ 3.0
The FortressRated ★ 2.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.0
Hidden FaceRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 3.0
QueerRated ★ 3.5
Sunset in My HometownRated ★ 2.5- A Man Who Heals the CityRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 2.5
ConclaveRated ★ 3.5
Jazz on a Summer's DayRated ★ 3.0