Movies
Ratings
192
The TreacherousRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.5
AcceptedRated ★ 4.5
Edward ScissorhandsRated ★ 3.5
Suicide SquadRated ★ 2.0
The Divine WeaponRated ★ 3.0
Man of SteelRated ★ 3.0
Ip Man 2Rated ★ 4.0
Ip ManRated ★ 4.0
Journey 2: The Mysterious IslandRated ★ 2.5
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 3.5
Journey to the Center of the EarthRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5
Will You Be ThereRated ★ 4.0
Ender's GameRated ★ 3.5
The ShallowsRated ★ 3.5
GattacaRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
ClickRated ★ 4.0
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 2.5