Movies
Ratings
1146
MidsommarRated ★ 1.5
EnoughRated ★ 4.5
RoboCopRated ★ 1.5
Corpus ChristiRated ★ 0.5
Robin HoodRated ★ 2.0- The Distant Barking of DogsRated ★ 4.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
UltravioletRated ★ 0.5
EvolutionRated ★ 5.0
Sausage PartyRated ★ 2.0
The Brothers GrimsbyRated ★ 1.5
PredestinationRated ★ 4.5
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.5
John CarterRated ★ 2.0
Final Fantasy VII: Advent ChildrenRated ★ 4.0
DreddRated ★ 1.5
The Darkest HourRated ★ 1.5
After EarthRated ★ 1.5
London Has FallenRated ★ 2.5
S.W.A.T.Rated ★ 5.0