Movies
Ratings
884
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0- Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.5
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 3.0
Sausage PartyRated ★ 3.0
Margin CallRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
Weathering With YouRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 3.5
The FavouriteRated ★ 3.5
Yakuza and The FamilyRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 3.0
Inglourious BasterdsRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5- KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 1.5
28 Weeks LaterRated ★ 2.5
28 Years LaterRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0