Movies
Ratings
74
Slumdog MillionaireRated ★ 5.0
Villain and WidowRated ★ 4.0
Forever the MomentRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 3.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
pace makerRated ★ 5.0
In TimeRated ★ 5.0
Don't Cry, MommyRated ★ 4.0
Perfect NumberRated ★ 5.0- Running ManRated ★ 5.0
The SpiesRated ★ 5.0
SkyfallRated ★ 3.0
BattleshipRated ★ 3.0
UnbowedRated ★ 2.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Dancing QueenRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0