Titles you rated
Lone SurvivorRated ★ 5.0
Independence DayRated ★ 5.0
ChappieRated ★ 5.0
Hacksaw RidgeRated ★ 5.0
V for VendettaRated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 5.0
Confidential AssignmentRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 5.0
8 MileRated ★ 5.0
The Hurt LockerRated ★ 5.0
Blade Runner 2049Rated ★ 5.0
Miss SloaneRated ★ 1.0