Movies
Ratings
860
ExhumaRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.5- Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
DevilsRated ★ 3.0
Indiana Jones and the Dial of DestinyRated ★ 3.5
ExtractionRated ★ 3.5
MissingRated ★ 4.0- Extraction 2Rated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.0
Transformers: Rise of the BeastsRated ★ 3.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5
The Point ManRated ★ 2.5
Crayon Shin-chan: Mononoke Ninja ChinpūdenRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 4.0
Killing RomanceRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 4.0
Men of PlasticRated ★ 1.5
The Devil's DealRated ★ 2.5