Movies
Ratings
632- No Other ChoiceRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 3.0- A Man Who Heals the CityRated ★ 3.5
- The MatchRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5- Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 2.5
QueenpinsRated ★ 3.0
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 2.5
AlienoidRated ★ 3.0- Ronny Chieng: Love to Hate ItRated ★ 4.0
The Old GuardRated ★ 2.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.0- Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 2.5
SicarioRated ★ 4.0- I, The ExecutionerRated ★ 3.0
SmugglersRated ★ 2.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5