Movies
Ratings
41
The KingRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
The Yellow SeaRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 3.5
The UnjustRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 2.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 2.0
A Hard DayRated ★ 2.5
The ChaserRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 2.5
The MatrixRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 3.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 2.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 2.0
Nameless GangsterRated ★ 3.0
SpotlightRated ★ 3.0