Movies
Ratings
532
Kiss Kiss Bang BangRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0- KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.0
Puss in Boots: The Last WishRated ★ 3.5
The Big SwindleRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 5.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 3.5
The MenuRated ★ 2.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 3.0
CocoRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0
ChappieRated ★ 2.5