Movies
Ratings
120
Minecraft: The MovieRated ★ 1.0
Memoir of a SnailRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
The InternRated ★ 2.5
Holy MotorsRated ★ 3.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
Attila MarcelRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0- Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.0
Triangle of SadnessRated ★ 4.0- All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.5
Being John MalkovichRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 2.5
Now You See MeRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.5
North by NorthwestRated ★ 3.0
The World of UsRated ★ 3.5- The World of LoveRated ★ 3.5
The House That Jack BuiltRated ★ 3.0