Movies
Ratings
325
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
JUJUTSU KAISEN: Execution -Shibuya Incident x The Culling Game Begins-Rated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
In TimeRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 3.0
The NeighborsRated ★ 3.5
Days of Being WildRated ★ 4.0
UsRated ★ 3.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0- No Other ChoiceRated ★ 3.5
DriveRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 4.0
John WickRated ★ 4.0
Handsome GuysRated ★ 3.5
BarbieRated ★ 3.5- CicadaRated ★ 3.5