Titles you rated

LUCK KEYRated ★ 3.5
Mystic RiverRated ★ 4.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 4.0
UpgradeRated ★ 4.0
BurningRated ★ 4.0- AloysRated ★ 2.5
SuspiriaRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Jojo RabbitRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.5
AlliedRated ★ 3.5
The Current WarRated ★ 3.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 3.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.5
Me Before YouRated ★ 3.5
John WickRated ★ 3.5
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
TunnelRated ★ 3.5