Movies
Ratings
96
ZootopiaRated ★ 3.5
SpotlightRated ★ 3.5
Good Will HuntingRated ★ 4.5
Me Before YouRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 4.5
300Rated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 4.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
Bridge of SpiesRated ★ 4.5
A Beautiful MindRated ★ 4.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0- WhiplashRated ★ 4.5
The Bucket ListRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
Before MidnightRated ★ 4.5
Forrest GumpRated ★ 5.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
OnceRated ★ 4.0