Movies
Ratings
326
Send HelpRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
LoganRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 3.5
The Act of KillingRated ★ 4.0- Finding PpongRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.5- The WickedRated ★ 0.5
Castaway on the MoonRated ★ 3.5
The FortressRated ★ 4.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 3.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
The Act of KillingRated ★ 4.0
WatchmenRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 4.0