Movies
Ratings
181
CocoRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 2.5
MoanaRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.0- ForgottenRated ★ 2.5
Love LetterRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
Worst WomanRated ★ 3.0
Gone GirlRated ★ 3.5
City of GodRated ★ 4.5
OkjaRated ★ 3.5
Don't BreatheRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 3.5
No DoubtRated ★ 3.0
Kong: Skull IslandRated ★ 1.5
MoonlightRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
The Show Must Go OnRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0