Movies
Ratings
68
New WorldRated ★ 3.5
The HimalayasRated ★ 1.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 4.0
The HelpRated ★ 4.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
MulanRated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 4.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
The PianoRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 4.5
Christmas with the KranksRated ★ 2.0
BoyhoodRated ★ 3.5
Farewell My ConcubineRated ★ 4.5