Movies
Ratings
166
Before SunriseRated ★ 5.0
The PostRated ★ 3.5
The DepartedRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 3.5
On the Basis of SexRated ★ 4.0
The Taste of OthersRated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 4.0
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 3.5
A Few Good MenRated ★ 4.0
Atomic BlondeRated ★ 3.0
Miss SloaneRated ★ 4.0
Rough NightRated ★ 2.5
Ford v FerrariRated ★ 3.5
The MatrixRated ★ 4.0
My Own Private IdahoRated ★ 3.5
Only Lovers Left AliveRated ★ 4.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.5