Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 4.0
KOKUHORated ★ 4.0
Predator: BadlandsRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Perfect BlueRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
BallerinaRated ★ 3.0- The King of KingsRated ★ 3.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 3.0
The Solitary GourmetRated ★ 2.5
HappyendRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0