Titles you rated
Case Closed: The Million-Dollar PentagramRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
EscapeRated ★ 3.5- Mission: CrossRated ★ 3.0
- Holy PunchRated ★ 1.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.5- Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.5
Poor ThingsRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 3.5- WonderlandRated ★ 2.0
Past LivesRated ★ 4.0
Before SunsetRated ★ 5.0
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
BarbieRated ★ 4.0
Detective K: Secret of the Living DeadRated ★ 1.5
Mrs. Harris Goes to ParisRated ★ 3.5
Detective Conan: The Scarlet AlibiRated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.0