Movies
Ratings
354
The Face ReaderRated ★ 3.0
The Grand HeistRated ★ 3.5
EnchantedRated ★ 3.5
Barefoot GibongRated ★ 4.0
ChronicleRated ★ 4.5
Jurassic ParkRated ★ 3.5
She's the ManRated ★ 4.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 2.5
71: Into the FireRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.5
The WolverineRated ★ 5.0
Billy ElliotRated ★ 4.0
Child's PlayRated ★ 4.0
Killer ToonRated ★ 3.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 4.0
Old PartnerRated ★ 3.5- Set Me FreeRated ★ 3.5
Castaway on the MoonRated ★ 2.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0