Movies
Ratings
880
Project Hail MaryRated ★ 3.0- BTS: THE RETURNRated ★ 3.0
- The King's WardenRated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 2.5
I Can SpeakRated ★ 3.0
KOKUHORated ★ 4.0- The World of LoveRated ★ 5.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 3.0- KPop Demon HuntersRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 3.5
Stand by MeRated ★ 3.0
Single in SeoulRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 2.5
ElementalRated ★ 3.0- EvelynRated ★ 4.0