Movies
Ratings
891
MidsommarRated ★ 3.0
HereditaryRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 4.0- The King's WardenRated ★ 4.0
- We Grow UpRated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5- KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
- My Daughter is a ZombieRated ★ 4.0
- Tuck Me InRated ★ 4.0
- BeauRated ★ 3.0
Beau Is AfraidRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.5
ItRated ★ 1.5- The Last Stop in Yuma CountyRated ★ 3.5

12.12: THE DAYRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.0
The Last 10 YearsRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.0