Movies
Ratings
162
MonsterRated ★ 5.0
Devilman - Volume 2: Demon BirdRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Phantom ThreadRated ★ 5.0
Evil Does Not ExistRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 4.5
Eyes Wide ShutRated ★ 4.5
Revolutionary RoadRated ★ 4.5
Baby DriverRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 4.0
Asteroid CityRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 4.0
TogetherRated ★ 3.0
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
An Autumn TaleRated ★ 3.5
Stop Making SenseRated ★ 4.5
Welcome to DongmakgolRated ★ 3.5
The Wind RisesRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 4.0