Movies
Ratings
559
AkiraRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
Welcome to the Quiet RoomRated ★ 3.0
A Man Called OveRated ★ 3.5
GhostbustersRated ★ 3.5
Cast AwayRated ★ 4.0
Jiro Dreams of SushiRated ★ 3.5- A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 3.5
Big FishRated ★ 4.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 4.5
City of GodRated ★ 4.0
Across the UniverseRated ★ 2.5
UpRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 3.5
Miss GrannyRated ★ 2.5
The ThroneRated ★ 2.5
Searching for Sugar ManRated ★ 4.0
Daytime DrinkingRated ★ 3.0
Teacher and Stray CatRated ★ 3.0
TunnelRated ★ 3.5