Movies
Ratings
465
Days of Being WildRated ★ 4.5
Farewell My ConcubineRated ★ 4.5
ザ・タイタニックRated ★ 3.0
Hwang Jin YiRated ★ 3.0
Non-StopRated ★ 3.5
The TreacherousRated ★ 2.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
Golden SlumberRated ★ 2.5
The Shape of WaterRated ★ 4.0
The HelpRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.5
MasterRated ★ 2.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
The Danish GirlRated ★ 4.0
The Conjuring 2Rated ★ 2.5
Black PantherRated ★ 3.5
PenelopeRated ★ 3.5
Dumb and DumberRated ★ 2.5
Kick the MoonRated ★ 2.5
KillersRated ★ 3.0