Movies
Ratings
340
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.0
JokerRated ★ 4.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 3.0
BurningRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0
SoulRated ★ 4.0
Black WidowRated ★ 2.5
A Taxi DriverRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5- MicrohabitatRated ★ 3.5
The King's SpeechRated ★ 4.5
The Big SwindleRated ★ 2.5
Bicentennial ManRated ★ 5.0
RoboCopRated ★ 2.0
Princess MononokeRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
Little ManRated ★ 3.5
Like for LikesRated ★ 3.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 2.5