Movies
Ratings
335
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
The Usual SuspectsRated ★ 3.5
Notting HillRated ★ 5.0
Toy Story 2Rated ★ 4.5
Forrest GumpRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 4.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.0
GhostRated ★ 5.0
War of the WorldsRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.5
Shrek 2Rated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 4.0
BoyhoodRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5- Don't Cry for Me, SudanRated ★ 4.5
LimitlessRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5