Titles you rated
- Good NewsRated ★ 3.5
- I, The ExecutionerRated ★ 2.5

Troll FactoryRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.5
RansomedRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
MissingRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 3.5
Emergency DeclarationRated ★ 3.5
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
Night in ParadiseRated ★ 2.5
Space SweepersRated ★ 3.5
1917Rated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 4.0
City of GodRated ★ 4.0
TenetRated ★ 4.0