Titles you rated
About TimeRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5
The IntouchablesRated ★ 4.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
Love FictionRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
TedRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 4.5