Movies
Ratings
561
YouthRated ★ 4.0
The Great BeautyRated ★ 4.5
Our Little SisterRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 5.0
RetributionRated ★ 4.5
CureRated ★ 5.0
Royal TrampRated ★ 4.0
Donnie DarkoRated ★ 4.0- 10 MinutesRated ★ 4.0
Winter's BoneRated ★ 4.5
SidewaysRated ★ 4.0
ZodiacRated ★ 5.0
A ProphetRated ★ 4.5
Tokyo SonataRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0- WhiplashRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0