Movies
Ratings
1144
Burn After ReadingRated ★ 4.0- Lost in StarlightRated ★ 3.5
BoléroRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.0
The Wind RisesRated ★ 2.0
Re/MemberRated ★ 1.5
The FallRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 2.0
ThanksgivingRated ★ 3.0- The TripRated ★ 3.0
Drive My CarRated ★ 2.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 4.5
The HordeRated ★ 3.0
One Cut of the DeadRated ★ 4.5
Weathering With YouRated ★ 2.5- Kim-GunRated ★ 2.0
anohana: The Flower We Saw That Day - The MovieRated ★ 3.0