Movies
Ratings
643
GiftedRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.5
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 3.5- TauRated ★ 4.0
- Ronny Chieng: Asian Comedian Destroys AmericaRated ★ 4.5
The DigRated ★ 3.5
Shazam!Rated ★ 3.5
How the Grinch Stole ChristmasRated ★ 3.0
The Secret Life of Pets 2Rated ★ 3.5
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 2.5
Step Up 2: The StreetsRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.5
Super Size MeRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 4.0
Jerry MaguireRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 4.5
Stranger Than FictionRated ★ 4.0