Movies
Ratings
793- The People UpstairsRated ★ 3.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
Once We Were UsRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan the Movie: Super gorgeous! Glow Kasukabe DancerRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 2.5- The UglyRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5- Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
DuneRated ★ 3.5- Night FishingRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5