Titles you rated
HeartbeatRated ★ 0.5
FriendRated ★ 0.5
The Big SwindleRated ★ 4.0
Highway StarRated ★ 0.5
Clash of the TitansRated ★ 0.5- No Mercy for the RudeRated ★ 1.0
The RestlessRated ★ 0.5
Jail BreakersRated ★ 0.5
The Suicide ClubRated ★ 4.0
ChloeRated ★ 4.0
StokerRated ★ 4.0
Memento MoriRated ★ 4.5
The Imaginarium of Doctor ParnassusRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 1.0
GattacaRated ★ 4.0
Barefoot GibongRated ★ 0.5- Over My Dead BodyRated ★ 1.0