Titles you rated
Crayon Shin-chan the Movie: Super gorgeous! Glow Kasukabe DancerRated ★ 2.5
Blue ValentineRated ★ 3.0- The Price of GoodbyeRated ★ 3.0
- Continental ’25Rated ★ 3.0
- Sound of FallingRated ★ 3.0
KOKUHORated ★ 3.0
The RunawaysRated ★ 3.0
The Color of PomegranatesRated ★ 3.5
And Your Bird Can SingRated ★ 3.0- Concrete MarketRated ★ 2.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
A City of SadnessRated ★ 3.5- SproutRated ★ 3.5
After MidnightRated ★ 3.0
The MaskRated ★ 3.0- Left-Handed GirlRated ★ 3.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.0- Those Who Leave Buy FlowersRated ★ 3.0
- World PremiereRated ★ 3.0
MahjongRated ★ 3.0