Movies
Ratings
296
Zootopia 2Rated ★ 4.0
HyakuemuRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0- Officer Black BeltRated ★ 3.0
Linda Linda LindaRated ★ 5.0- Woman of the HourRated ★ 2.0
The RevenantRated ★ 3.5- The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 4.5
The Exit 8Rated ★ 3.5- KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
#AliveRated ★ 2.0
FlowRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0- Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 4.0
The FallRated ★ 4.5
Lust, CautionRated ★ 4.0
Infernal AffairsRated ★ 5.0- HarbinRated ★ 2.5