Movies
Ratings
369
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 0.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0- The Birth of KoreaRated ★ 5.0

12.12: THE DAYRated ★ 3.5
The HimalayasRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
NopeRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 2.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 4.0